História spoločnosti

Obchodná značka SANSTAV je založená a stojí na rodinných základoch. Založili ju bratia keď sa rozhodli vytvárať hodnoty pod vlastnou značkou a vlastným spôsobom. Využili znalosti a skúsenosti, ktoré získali v oblasti sanácií, hydroizolácií a zakladania stavieb a v roku 2004 vznikla spoločnosť Sanstav – Sanácie stavieb, s.r.o..

Predmetom našej činnosti boli sanačné práce pri poruchách stavebných konštrukcií, realizácia hydroizolácií a geotechnické práce. Postupne sme sa vyvinuli na úzko špecializovanú firmu, ktorá sa realizuje výhradne v oblasti špeciálneho zakladania stavieb a geotechniky. Sústreďujeme sa na dodávku konštrukčných prvkov vŕtaných malými profilmi ako sú mikropilóty, horninové kotvy, zápory, zemné klince so striekaným betónom, tlakové injektáže ako aj pažením stavebných jám.

Odborné znalosti a skúsenosti získané pri realizovaní stavieb nám umožňujú nachádzať riešenia aj v zložitých situáciách. V súčasnosti pôsobíme pod obchodným menom SANSTAV-TRADE, s.r.o. ako dodávateľská firma, ktorá realizuje stavby vlastnými kapacitami s pôsobnosťou na celom území SR a ČR.

Našimi partnermi sú vynikajúci projektanti v odbore, s ktorými sme pripravení ponúknuť vám optimálne riešenia.

Naša jedinečnosť

  • Pevný základ – To čo ponúkame, sami predstavujeme. Pevným základom našej firmy je rodina. Na takom základe postavíte čokoľvek.
  • Každý je dôležitý – Každý človek v našej firme je dôležitý, spolu tvoríme kompaktný tím.
  • Etika – Konáme eticky a spolupracujeme s partnermi, ktorí sa správajú rovnako.
  • Nadšenie – Jednoducho robíme to čo nás baví.

Kvalita a úspech sú skryté v ľuďoch

dalibor hula

Výrobné oddelenie

Ing. Dalibor Hula – konateľ spoločnosti
+421 905 706 773
dalibor.hula@sanstav.sk

Rudolf Hula

Obchodné oddelenie

Ing. Rudolf Hula
+421 918 645 577
rudolf.hula@sanstav.sk

ingrid hulová

Ekonomické oddelenie

Mgr. Ingrid Hulová
+421 918 645 576
ingrid.hulova@sanstav.sk